Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /home/ceyizgor/ocartdata/storage/modification/system/library/db/mysqli.php on line 7Çeyizgör Blog Ürünlerin Hepsi El emeği Göz Nurudur....
Menu
Your Cart

Çeyizgör Blog Ürünlerin Hepsi El emeği Göz Nurudur.... RSS Feed

07 May Rüyada gelin çeyizi görmek ne anlama gelir?
0 6126
Rüyada çeyiz görmek; evlilik, sağlık ve yeni eşyaya yorulur. Rüyasında çeyiz gören kimse için rüya yorumu, bekar kimse için evliliğe, evli insanlar için sağlık ve yeni eşya alma manalarına gelir. Yaşlı kimse için çeyiz görmenin manası, evlilik çağına..
02 Aug Çeyiz nedir ne demektir?
System 0 690
Gelinin baba evinden götürdüğü, gelinin yeni evinde kullanması için hazırlanmış eşya. Altı yüz koyun çeyiz getirmişti kocasına. (İlgili cümle kaynağı: N. Cumalı) Evlenecek kız çocukları için hazırlanan her türlü şahsi eşya veya ev eşyası.Çeyiz alay..
15 Sep Çeyiz Geleneği Nedir ?
System 0 11024
Evlenecek kız ve erkeğin ailesi tarafından yeni kurulan aile birliğine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan, yaptırılan ve satın alınan eşya, taşınır-taşınmaz mal, mülk ve paraya çeyiz; çeyizin hazırlanması, kız evinden oğlan evine götürülmesi, sergile..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)